Klaffbord Göran Malmvall Svensk fur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets mitt, Göran Malmvall Svensk fur, sportstugemöbler, två klaffar, höjd 72, 109x69 cm

Bruksslitage, solblekt

260559

2014-08-26