Max Walter Svanberg färgoffset

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): 2 st, Figurkompositioner, signerade Max Walter S, numrerade 214/235 respektive 184/235, färgoffset med guldprägling, bildyta ca 45x31 respektive 45x33 cm

260565

2014-08-26