Max Walter Svanberg färgoffset
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): 2 st, Figurkompositioner, signerade Max Walter S, numrerade 214/235 respektive 184/235, färgoffset med guldprägling, bildyta ca 45x31 respektive 45x33 cm
260565
2014-08-26