Per-åke Persson fotografi

Per-åke Persson fotografi
Per-åke Persson fotografi
Per-åke Persson fotografi
Per-åke Persson fotografi
Per-åke Persson fotografi
Per-åke Persson fotografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "Upper Edge Square", New York, fotografi, c-print, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson New York 2010, numrerad a tergo 1/10, ca 63x67 cm

260568

2014-08-26