Max Walter Svanberg färgoffset

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): 3 st, Figurkompositioner, signerade Max Walter S, numrerade 82/100 respektive 226/235 och 33/250, bildyta ca 57x41 respektive 45x32 och 45x34 cm

260571

2014-08-26