Soffa Göran Malmvall Svensk fur

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄDDSOFFA, 1900-talets mitt, Göran Malmvall Svensk fur, sportstugemöbel, höjd 75, 190x65 cm

Bruksslitage, solblekt

260584

2014-08-26