Herman Lindqvist oljemålning

Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

LINDQVIST, Herman (1868-1923): Långa Raden - Skeppsholmen, signerad och daterad H Lindqvist 1919, olja på duk, 49x65 cm

260590

2014-08-26