Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat med valnöt och mahogny, beslag i mässing, höjd 76, 129x71 cm, nyckel finns
Slitage och skador
260596
2014-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här