Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat med valnöt och mahogny, beslag i mässing, höjd 76, 129x71 cm, nyckel finns

Slitage och skador

260596

2014-08-26