Eric Detthow oljemålning

Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

DETTHOW, Eric (1888-1952): tillskriven, Sydländskt stadsmotiv, signerad EDW, olja på pannå, ca 13x18 cm

Zustandsbeschreibung

260615

2014-08-26