Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
DETTHOW, Eric (1888-1952): tillskriven, Sydländskt stadsmotiv, signerad EDW, olja på pannå, ca 13x18 cm
Zustandsbeschreibung
260615
2014-08-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner