Kassakista Tyskland

Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland
Kassakista Tyskland

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KASSAKISTA, 1900-talets första hälft, Tyskland, bemålad metall, märkt C.A Boettger. Erfurt, höjd ca 19, 38x24 cm, nyckel medföljer

Slitage/färgbortfall, smärre komplettering

260622

2014-08-26