Einar Forseth oljemålning

Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FORSETH, Einar (1892-1982): "Kalmar sands hamn" signerad Forseth, a tergo med etikett från Liljevalchs Konsthall, olja på duk, ca 73x92 cm

Kuntoraportti

Dukskada

260628

Päivämäärä:

2014-08-26