Einar Forseth oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FORSETH, Einar (1892-1982): "Kalmar sands hamn" signerad Forseth, a tergo med etikett från Liljevalchs Konsthall, olja på duk, ca 73x92 cm
Kuntoraportti
Dukskada
260628
Päivämäärä:
2014-08-26