Sybord Karl Johan
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, oktagonal form, fanér i björk, nyckelskyltar i ben, sarger med lådor, diameter ca 45, höjd ca 76 cm, nyckel medföljer
Slitage, ytskador, bortfall, äldre lagningar
260671
2014-08-26