Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, oktagonal form, fanér i björk, nyckelskyltar i ben, sarger med lådor, diameter ca 45, höjd ca 76 cm, nyckel medföljer

Slitage, ytskador, bortfall, äldre lagningar

260671

2014-08-26