Baljfåtöljer gustaviansk stil

Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage och fläckar

260672

2014-08-26