Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm
Smärre slitage och fläckar
260672
2014-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här