Matsalsgrupp England
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATSALSGRUPP, 14 dlr, England, 1900-talets andra hälft, bestående av sideboard, 3 delar pelarfötter, 2 iläggsskivor, stolar 12 st, karmstolar 1 par, delvis valnötsfaner, bordets höjd ca 76, 120x273, skivorna 45 cm vardera
2 st nycklar finns att avhämta på utlämningen, 1 stol med skadad klädsel, bruksslitage, smärre skado
260699
2014-08-26