Matsalsgrupp England

Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England
Matsalsgrupp England

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSGRUPP, 14 dlr, England, 1900-talets andra hälft, bestående av sideboard, 3 delar pelarfötter, 2 iläggsskivor, stolar 12 st, karmstolar 1 par, delvis valnötsfaner, bordets höjd ca 76, 120x273, skivorna 45 cm vardera

2 st nycklar finns att avhämta på utlämningen, 1 stol med skadad klädsel, bruksslitage, smärre skado

260699

2014-08-26