Gustav Wilhelm Palm oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALM, Gustav Wilhelm (1810-1890): Italiensk lantidyll, signerad och daterad GW -en palm 1875, olja på duk, ca 33x40,5 cm

Dukskador

260714

2014-08-26