Figuriner i porslin Royal Copenhagen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, porslin, 1900-tal, Kunglig Dansk, faun med orm resp på sköldpadda, liten havsjungfru samt råtta, B&G, faunernas höjd 10-22 cm

Råtta med nagg, faun med smärre glasyrnagg

260749

2014-08-27