Terrin och kanna Göteborg

Terrin och kanna Göteborg
Terrin och kanna Göteborg
Terrin och kanna Göteborg
Terrin och kanna Göteborg
Terrin och kanna Göteborg
Terrin och kanna Göteborg
Terrin och kanna Göteborg
Terrin och kanna Göteborg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, KANNA, ur "tomteservisen", Göteborg, kannans höjd 12 cm

Slitage, krackeleringar

260819

2014-08-27