Ljuslampetter i barockstil
2014-08-27
260840
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSLAMPETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, barockstil, för två ljus vardera, kvicksilverfolierade glas, med stämpel a tergo, höjd 45 cm
Skador, färgbortfall, lagningar, folieringsskada