Ljuslampetter i barockstil

Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil
Ljuslampetter i barockstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSLAMPETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, barockstil, för två ljus vardera, kvicksilverfolierade glas, med stämpel a tergo, höjd 45 cm

Skador, färgbortfall, lagningar, folieringsskada

260840

2014-08-27