Danska silverskedar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFESKEDAR, SOCKERTÅNG, 16+1 dlr., silver, Danmark, originaletui i läder, med inskriptionen "P. Hertz Juveleer Hjörnet af Kjöhmagergade og Kronprindsensgade Kjöbenhavn"
Monogramsignerad V.H., etui med skador, slitage
260883
2014-08-28