Oljemålning mansporträtt i oval ram

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Porträtt av KARL XII, olja på duk, ovalt, ram i gustaviansk stil, a tergo signerad "kopia 1916 H Tegnér)möjligen Hedvig Tegnér (1866-1961), ca 72x60 cm

260885

2014-08-28