Sekretär med intarsia
2014-08-28
260900
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1900-talets mitt, med intarsia, höjd 98, 42x85 cm
Fanérskador