Fredrik Isberg akvarell

Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Bondeska palatset", 1898, monogramsignerad FI, akvarell och gouache, ca 10x15,5 cm

260905

2014-08-28