Terrin famille rose

Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose
Terrin famille rose

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TERRIN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av figurscener i famille rose, lockknopp i form av tempellejon, längd ca 35 cm

Sprickor och zinkade lagningar

260919

2014-08-28