Gungstol J16 Hans J Wegner

Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner
Gungstol J16 Hans J Wegner

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNGSTOL, J16, Hans J Wegner, FDB Møbler, Danmark, svärtad bok, formgiven 1944, stämplad FDB made in Denmark, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

260926

2014-08-28