Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNGSTOL, J16, Hans J Wegner, FDB Møbler, Danmark, svärtad bok, formgiven 1944, stämplad FDB made in Denmark, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
260926
2014-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här