Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARLSSON, Bruno (född 1927): Motiv från Smögen, signerad och daterad Bruno Karlsson, -72, olja på duk, 40x65 cm
260935
2014-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här