Yrjö Edelmann färglitografi
2014-08-28
260940
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tandborste, signerad Y Edelmann, färglitografi, 44/150, 65x43 cm