Yrjö Edelmann fäglitografi
Valmis
2014-08-28
260942
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelman, färglitografi, 70/175, 65x46 cm