Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LANNER, Olga (1884-1961): "Kvällsstämning i Klara", signerad och daterad
Olga Lanner 1929?, olja på duk, 45x37 cm
Ytskador
260943
2014-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här