Olga Lanner oljemålning

Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LANNER, Olga (1884-1961): "Kvällsstämning i Klara", signerad och daterad
Olga Lanner 1929?, olja på duk, 45x37 cm

Ytskador

260943

2014-08-28