Ulla Wachtmeister Oiseaux bleus
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WACHTMEISTER, Ulla (född 1926): "Oiseaux bleus", signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 170x150 cm
UTSTÄLLD: Gummessons Konstgalleri 1965, katalognummer 300, "Nordisk myt"
Smärre tryckmärken
260948
2014-08-29