Ulla Wachtmeister Oiseaux bleus

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WACHTMEISTER, Ulla (född 1926): "Oiseaux bleus", signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 170x150 cm
UTSTÄLLD: Gummessons Konstgalleri 1965, katalognummer 300, "Nordisk myt"

Smärre tryckmärken

260948

2014-08-29