Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESTEVE, Maurice (1904-2001): "Haut Perché", färglitografi, 1966, signerad och numrerad Estève 9/60, ca 50x35 cm
Gulnader
Colour lithograph, 1966, signed and numbered.
260949
2014-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här