Maurice Estéve litografi

Maurice  Estéve litografi
Maurice  Estéve litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTEVE, Maurice (1904-2001): "Haut Perché", färglitografi, 1966, signerad och numrerad Estève 9/60, ca 50x35 cm

Gulnader
Colour lithograph, 1966, signed and numbered.

260949

2014-08-29