Nils Tirén oljemålning

Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning
Nils Tirén oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TIRÉN, Nils (1885-1935): Småstadsidyll med hund och katt, signerad och daterad Nils Tirén 1928, olja på duk, ca 82x131 cm

Ytslitage

260952

2014-08-28