Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TIRÉN, Nils (1885-1935): Småstadsidyll med hund och katt, signerad och daterad Nils Tirén 1928, olja på duk, ca 82x131 cm
Ytslitage
260952
2014-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här