Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): "Het dag vid Ceret, Frankrike", signerad Fare, olja på duk, ca 116x136 cm

260953

2014-08-28