Kjell Åslund akrylmålning

Kjell Åslund akrylmålning
Kjell Åslund akrylmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅSLUND, Kjell (född 1948), "Vildvuxen trädgård II", signerad och daterad à tergo Kjell Åslund 2002, akryl och tempera på pannå, ca 148x83 cm

260957

2014-08-28