Golvvas Kina blåvit

Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit
Golvvas Kina blåvit

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i underglasyrblått av figurscener resp. kalligrafi, höjd 54 cm

Mynningsspircka med nagg

261010

2014-08-28