Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av hjortar och apa i pinjeträd, diameter 21,5 cm
Obetydliga fotringsnagg
261029
2014-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här