Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, glas, Åhus, Hannelore Dreuthler, 1989, arielteknik, signerad Studio Åhus Sweden, HD-AZ VS 12 SEK , höjd ca 20 cm
Nagg
261040
2014-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här