Vas Hannelore Dreuthler

Vas Hannelore Dreuthler
Vas Hannelore Dreuthler
Vas Hannelore Dreuthler
Vas Hannelore Dreuthler
Vas Hannelore Dreuthler
Vas Hannelore Dreuthler

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, glas, Åhus, Hannelore Dreuthler, 1989, arielteknik, signerad Studio Åhus Sweden, HD-AZ VS 12 SEK , höjd ca 20 cm

Nagg

261040

2014-08-28