Anthony O´Carroll mixed media

Anthony O´Carroll mixed media
Anthony O´Carroll mixed media
Anthony O´Carroll mixed media
Anthony O´Carroll mixed media

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

O´CARROLL, Anthony (Irland, född 1942): Komposition, signerad och daterad O`Carroll 78, blandteknik/collage, 70x49 cm

Slitage

261061

2014-08-29