Klubbat för:
6 800 SEK
4 000 SEK
RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): "Veils 1", signerad, daterad och numrerad Rauschenberg 74, 6/20, blindstämpel, litografi, bladmått 57x77 cm
Gulnader, vågigt blad
261068
2014-08-29