Robert Rauschenberg litografi

Robert Rauschenberg litografi
Robert Rauschenberg litografi

Klubbat för:

6 800 SEK

4 000 SEK

RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): "Veils 1", signerad, daterad och numrerad Rauschenberg 74, 6/20, blindstämpel, litografi, bladmått 57x77 cm

Gulnader, vågigt blad

261068

2014-08-29