Bordslampa kinesisk vas

Bordslampa kinesisk vas
Bordslampa kinesisk vas
Bordslampa kinesisk vas
Bordslampa kinesisk vas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, porslin och metall, Kina 1700-tal, senare montering i sk ormolu, total höjd 57 cm

Vasen med lagning

261069

2014-08-28