Silver bl a Tostrup
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SUPSKEDAR, 2 st, Tostrup, förgyllt silver med emaljarbete, i originalask, BORSTAR, 2 st, silver, England, BÄGARE, Stockholm 1938, SALTKAR, 2 st, GAB, Stockholm 1951, skedar medföljer
Bägare samt borste med skada, bucklor
261071
2014-08-29