Silver bl a Tostrup

Silver bl a Tostrup
Silver bl a Tostrup
Silver bl a Tostrup
Silver bl a Tostrup
Silver bl a Tostrup
Silver bl a Tostrup
Silver bl a Tostrup
Silver bl a Tostrup

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SUPSKEDAR, 2 st, Tostrup, förgyllt silver med emaljarbete, i originalask, BORSTAR, 2 st, silver, England, BÄGARE, Stockholm 1938, SALTKAR, 2 st, GAB, Stockholm 1951, skedar medföljer

Bägare samt borste med skada, bucklor

261071

2014-08-29