Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRAQUE, Georges efter (1882-1963): Poissons, signerad och numrerad G. Braque 82/300, färgakvatint, ca 1955, tryckt på BFK Rives papper, I. ca 34,5x45 cm
Något vågigt papper
261074
2014-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här