Georges Braque färgakvatint

Georges Braque färgakvatint
Georges Braque färgakvatint
Georges Braque färgakvatint
Georges Braque färgakvatint

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

BRAQUE, Georges efter (1882-1963): Poissons, signerad och numrerad G. Braque 82/300, färgakvatint, ca 1955, tryckt på BFK Rives papper, I. ca 34,5x45 cm

Något vågigt papper

261074

2014-08-29