Golvvas Kina lackimitation med drakar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets slut, lackimitation med drakar i relief, höjd 59 cm

Mindre nagg

261078

2014-08-28