Bägare 1800-tal

Bägare 1800-tal
Bägare 1800-tal
Bägare 1800-tal
Bägare 1800-tal
Bägare 1800-tal
Bägare 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, silver, oidentifierad tillverkarstämpel, Moskva 1856, graverad och tremblerad dekor, spår av förgyllning, höjd ca 8,5 cm

Bucklor

261092

2014-08-29