Marc Chagall etsning

Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): Figurkomposition, signerad i trycket, etsning, ca 29,5x23,5 cm

261098

2014-08-29