Klubbat för:
5 000 SEK
4 000 SEK
ESSELIUS, Hans (född 1948): "Frank Zappa", Konserthuset Stockholm, pigment print numrerad 5/30, signerad, bildmått 40x40 cm
261102
2014-09-06